Jiletli Tel

Jiletli Tel

Jiletli teller günümüzde en son teknik, makinelerden  yararlanılarak üretilmekte olan tel sistemleridir. Zor şartlar altında yapılan testler ile dayanıklılığı kanıtlanmış olan jiletli tel sistemleri, uzun süre kullanabileceğiniz güvenlik malzemeleri arasında yer alır.

Villa bahçesi, fabrikalar,  siteler, müstakil ev ve apartman çevrelerine yerleştirebileceğiniz jiletli telleri aynı zamanda askeri alanlar, havaalanları, depolar, fabrikalar, okul bahçeleri, karayolları ve daha pek çok farklı bölgede güvenlik amacı ile kullanabilirsiniz.

Jiletli Tel Çeşitleri Nelerdir?

Jiletli tel çeşitleri arasında, helezon jiletli tel, düz hatlı jiletli tel, düzlem şeklindeki jiletli tel ve puntalı jiletli tel çeşitleri bulunmaktadır. Çeşitlerin arasındaki farklılıklar ağırlık ve aralık değerleri olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin helezon jiletli tel uygulamaları mevcut çitlerin üzerine altına, duvar üstüne ve zemine monte edilerek uygulanabilen jiletli tel türleridir.

Jiletli Teller Nerelerde Kullanılır?

Ülkemizde geçici süre ile kapatılan bölgeler, yollar, tesisler, fabrikalar ve binaların da çevre güvenliğinin geçici süre ile alınabilmesi için jiletli tellerden yararlanılabilmektedir. Güvenliğinizi sağlayabilmek için son derece uygun olan bu sistemleri dilerseniz beton direklerin veya duvarların üzerine de uygulayabilirsiniz.

En iyi kaliteli standartlarına uygun bir şekilde üretilmekte olan jiletli tel sistemleri tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanarak teslim edilir. Dış mekanlarınızın güvenliğini en üst seviyelere çıkartırken aynı zamanda dekoratif açıdan da estetik gözükebilecek ürünler arıyorsanız jiletli tel uygulamalarından yararlanmanızı öneririz.

 

Jiletli Teller Dış Mekan Koşullarına Karşı Dayanıklı mı?

Kamu alanları, özel kuruluşlar, fabrikalar, okullar,  karayol sınırları ve askeri bölgelerde yaygın olarak kullanılan bu uygulamları dilerseniz özel konutlarınızda ya da futbol sahaları gibi alanlarda da tercih edebilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman olan bir firmadan bu hizmeti aldığınız zaman uzun ömürlü, kolay montaj edilebilen ve paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sistemlerin sahibi olursunuz.

Dış mekan koşullarına karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde malzemelerden üretilmekte olan jiletli telleri tüm oturum alanlarınızın sınırlarının belirlenmesinde ve güvenliğinin yükseltilmesinde kullanabilirsiniz. Jiletli teller aynı zamanda hırsızlığa ve herhangi bir güvenlik tehditine karşı caydırıcılık etkisi de sağlayabilmektedir. Böylelikle mekanlarınızda çevre güvenliğini yükseltirken caydırıcılık etkisi de yaratmış olursunuz.

adana tel örgü firmaları
Tıkla Ara!
Harita Yerimiz
adana rent a car