Dikenli Tel

Dikenli tel, asıl olarak bir yerin sınırlarının belirlenmesinde kullanılan araçtır. Üretimi açısından kablo ile benzerlik taşımaktadır fakat dış yüzeyi plastikle ve diğer iletken materyallerle kaplı değildir.

Telin dikenli olarak nitelendirilmesi, belli aralıklarla bu çift tel üzerine sonradan ek bir telin sarılıp bükülmesi ile oluşturulan sivri çıkıntılardan kaynaklanmaktadır.

SINIR Panel Çit  Tel Örgü & Tel Çit firması olarak başta Adana dikenli tel alanında olmak üzere diğer illere de dikenli tel çit hizmeti vermekteyiz.

Sizlerde Adanada dikenli tel yapan firmalarSeyhan’da dikenli tel çit yapan firmalarYüreğir’de dikenli tel çit firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sınır Panel Çit Tel Örgü olarak sizlerin dikenli tel çit ihtiyacınızı da karşılaya bilmekteyiz.

Dikenli Tel Kullanım Alanları

Dikenli Tel genellikle bir yerin sınırlarının belirlenmesinde tercih edilmektedir. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Çiftlikler, Askeri Alanlar, Hava alanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar ve Koruma ve Sınır Belirleme Amaçlı Tüm Alanlar.

adana tel örgü firmaları
Tıkla Ara!
Harita Yerimiz
adana rent a car