SINIR TEL ÇİT - TEL ÖRGÜ - PANEL ÇİT - DİKENLİ TEL SİSTEMLERİ


SINIR Tel Örgü Adana’da kaliteli ürünü uygun fiyatlarla sunmak amacıyla sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.
Kaliteli ürünü uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz tek firma olma özelliğimiz, kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi olma arayışımızdan gelmektedir.

SINIR Tel Çit sizlerin her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmek için profesyonel kadrosuyla ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir. Çiftliklerden Tarım alanlarına, Spor sahalarından, Apartmanlara, Park ve Bahçelere,Villa ve Konut çevrelerinden, Sanayi Tesislerine kadar bir çok yerde her türlü Tel Örgü ve Çit sistemi ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

adana tel örgü firmaları

Adana Tel Örgü

Tel Çit – Kafes Tel Örgü – Jiletli Tel Örgü – Beton Çit Direkleri – Profil Çit Direkleri – Boru Çit Direkleri – Boru Direkli Dikenli Tel Çit – Panolu Çit – Voleybol Sahaları – Çit Kapıları – Tenis Kortları – Halı Sahalar – Panel Çit – Çit Direkleri – Dikenli Tel – Fabrika Çevre Telleri Basketbol Sahaları – Duvar Üstü Çit

Uygulamalarımız


Adana ve çevre illerdeki en kaliteli malzeme ve fiyat garantisiyle Panel  Çit, Dikenli Tel, Tel Örgü, Jiletli Tel Çit, Ferforje, Kafes Tel, Raylı Kapı, Panel Çit Kapı sistemleri uygulaması.

  • Panel Çit
  • Jiletli Tel
  • Tel Örgü
  • Jiletli Tel
  • Ferforje
  • Kafes Tel
  • Spor Sahaları
  • Panel Çit Kapı
  • Çevreleme Telleri

SINIR TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ


Jiletli Tel
Jiletli Tel Jiletli teller günümüzde en son teknik, makine ve ekipmanlarından yararlanılarak üretilmekte olan tellerdir.
Tel Örgü
Spor sahalarında (basketbol, voleybol, futbol, tenis kortları) , güvenlik önlemi alan bölgelerin çevresi gibi yerlerde yaygın olarak tel örgü işlemi uygulanır.
Panel Çit
Panel Çit Sistemleri Evlerde, iş yerlerinde ya da bahçelerde size ait alanı korumak amacıyla yapabileceğiniz bazı yöntemler bulunur.
Kafes Tel
Kafes Tel Basket sahaları, tenis kortları, halı sahalar ve diğer spor alanlarında kullanılan farklı çevreleme sistemleri var.
Raylı Kapı
Raylı kapı konusunda uzman ekibimizle kalite odaklı iş anlayışımızla ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Dikenli Tel
Dikenli Tel genellikle bir yerin sınırlarının belirlenmesinde tercih edilmektedir.
Tıkla Ara!
Harita Yerimiz
adana rent a car